Ako pomôcť?

                                                                                              osveta2

Dočasná opatera – Veľká pomoc pre psíkov a mačičky v núdzi je dočasná opatera. Dočasná opatera znamená, že počas času, kedy zvieratko čaká na nový domov, je umiestnené v domácnosti, kde sa oň starajú ako o vlastného psíka. Psík či mačička sa takto pekne socializuje, má spoločnosť a učí sa veľa nových vecí. Info od dočasných opatrovníkom o tom, ako sa psík či mačička správa, čo má/nemá rad/a je veľkom pomocou i pre hľadaní vhodného domova. Náklady na veterinárnu starostlivosť a ak treba i náklady na stravu a ostatné potrebné veci,  hradí občianske združenie. Ak máte práve takto pomôcť, prosím, ozvite sa nám :).

Dobrovoľníctvo – Máte auto a občas trochu voľného času? Boli by ste ochotní pomôcť prevozom zvieratiek na veterinu, či do dočasnej opatery? Prípadne radi fotíte a mali by ste čas, spraviť nejaké pekné fotky naším zverencom? Isto by im to pomohlo nájsť rýchlejšie nový domov. Prípadne ste ochotný pomôcť nám s hľadaním domovov? Či už robením letáčikov, alebo nahadzovaním inzercie? Možností ako pomôcť je naozaj veľa, ak by ste boli ochotní, budeme vďační, keď nás kontaktujete.

Materiálna pomoc –  Deky,obliečky, plachty, obojky, vodítka, misky, plienkové podložky, hračky pre psíkov či mačičky, konzervy, granulky, odčervovacie tabletky, antiparazitné prípravky, prepravky…samozrejme môžu byť aj použité veci, v dobrom stave.

Finančná pomoc – Najväčšou položkou nášho občianského združeniu sú veterinárne náklady. Každé jedno euro pomôže. /číslo účtu je uverejnené v položke Kontakty/

Kontakt: tulkacik@gmail.com

We would also like to thank our sponsor, at&t, for funding this important research paper writing service work

.